RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

В Одесі відбудеться благодійний концерт PIANO LIGHT SHOW за участю Олексія Ботвінова

02 жовтня 2021

Вже 10 жовтня в Одеській обласній філармонії відбудеться благодійний концерт PIANO LIGHT SHOW.

PIANO LIGHT SHOW — це благодійний концерт, присвячений святкуванню 25-річчя будівельного холдингу ЗАРС. За підготовку музичної програми вечора відповідав піаніст, засновник і президент міжнародного фестивалю Odessa Classics Олексій Ботвінов.

Майкл Гуттман

У рамках шоу Олексій Ботвінов, Майкл Гуттман (головний диригент і артистичний директор Брюссельського камерного оркестру) і VJ Videomatics подарують глядачеві новий аудіовізуальний досвід. До слова, Ботвінов уже більше 10 років створює подібні музично-мистецькі проєкти, і цього разу обіцяє здивувати чимось цілком новим.

Так, 10 жовтня в Одесі відбудеться світлово-музичне шоу, а всі кошти від продажу квитків буде передано до благодійного фонду "Корпорація Монстрів", який надає швидку медичну, соціальну та гуманітарну допомогу дітям і літнім людям в Одесі й Одеській області, а також забезпечує медичні установи міста й області медикаментами, медичними витратними матеріалами та обладнанням.

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне