У Києві відбудеться Віденський бал

26 жовтня 2017

Віденський бал - одна з найкрасивіших світських традицій. Так, у Віденській державній опері він проводиться щороку, починаючи з 1935, і занесений ЮНЕСКО до списку нематеріальної культурної спадщини. Всього ж у сезоні, котрий триває з листопада по лютий, у Відні проходить 400 балів. В цьому році до традиції приєднається і Україна - 27 і 28 жовтня в київській мерії відбудеться свій Віденський бал. Його відкриють мери Відня і Києва Міхаель Хойпль і Віталій Кличко. Для того, щоб оцінити відповідність балу в Києві всім канонам таких класичних подій, в Україну прибуде віденський бальний комітет. 

Грейс Келлі

Поки пари-дебютанти готуються до свого першого справжнього балу і розучують полонез, яким повинен відкритися бал, організатори готують для гостей сюрприз. Під час Віденського балу в Києві можна буде побачити унікальні скляні туфлі авторства Фабріціо Паскуале. Паскуале - знаменитий дизайнер з Лос-Анджелеса, який створює сценічне взуття для Мадонни, Анджеліни Джолі, Сари Джесіки Паркер. Також Паскуале вигадав фактично музейний експонат - бальні туфлі з муранського скла з коштовностями. Він створив близько ста пар скляних туфель - та, котра приїде до Києва, остання, що залишилася у автора.

Актриса Міра Сорвіно на Віденському балу

Також на балу можна буде побачити виставку "Золотий вік Голлівуду" - особисті речі світових знаменитостей. Приміром, американський дизайнер Кіт Холман, який створював образи для Елізабет Тейлор і Майкла Джексона, покаже в Києві раритетний одяг Джексона.

Придбати квитки можна за посиланням

знаменитости ·

Ще в розділі Музика

Популярне