VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Святослав Вакарчук про політику, адреналін та роботу над собою

24 серпня 2018

24 серпня, в День Незалежності України, на НСК "Олімпійський" виступить гурт "Океан Ельзи". Vogue.ua вибрав 7 цитат Святослава Вакарчука з нашого інтерв'ю з музикантом, яке відбулося рівно два роки тому.

"Я говорю про все, про що запитують. Просто іноді не те, що хочуть чути люди. Але це ж моє право".

"Нещодавно я їздив до моря, буквально на кілька днів перед початком туру, і, коли йшов на сніданок, зустрів молоду пару. Хлопці сказали: вам потрібно йти в президенти, ми будемо за вас голосувати. На що я їм відповів: можна я спочатку піду поснідаю?".
"Сказати чесно, мені нецікаво нічого не робити. Якщо я припиню працювати над собою – моє життя закінчиться. В клуби я не ходжу, на островах більше 10 днів не витримую – мені потрібен рух вперед".
"Усі думають, що мені страшно, а мені не страшно, мені якраз добре. Я ж не 5-річна дитина, яка не розуміє небезпеки, – прекрасно усвідомлюю, що роблю. Я свідомо ризикую, бо емоційно мені подобається саме в цей момент концерту стояти на колонці".

"Завжди хотів просто писати пісні. Мені все-одно, нове це слово в музиці чи старе, який звук, аранжування, для мене головне – передати людям те, що я відчуваю".
"Можу одягнути дві речі, що різняться ціною в 50 разів: ось ці конверси, наприклад, я купив на розпродажі в Іспанії за 30 євро, а футболка коштує значно дорожче. У мене з модою платонічні відносини".
"Свободи потрібно вчитися на практиці, вас цього ніхто не навчить. Щоб бути вільним, треба багато знати і читати, неосвічені люди – невільні".

Фото: Kseniya Kargina

Стиль: Julie Pelipas

музыканты · Святослав Вакарчук ·

Ще в розділі Музика

Популярне