Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Святослав Вакарчук про політику, адреналін та роботу над собою

12 жовтня 2019

12 жовтня гурту "Океан Ельзи" виповнюється 25 років. На честь ювілею команди, Vogue.ua вибрав 7 цитат її фронтмена Святослава Вакарчука з нашого інтерв'ю з музикантом.

"Я говорю про все, про що запитують. Просто іноді не те, що хочуть чути люди. Але це ж моє право".

"Нещодавно я їздив до моря, буквально на кілька днів перед початком туру, і, коли йшов на сніданок, зустрів молоду пару. Вони сказали: вам потрібно йти в президенти, ми будемо за вас голосувати. На що я їм відповів: можна я спочатку піду поснідаю?".
"Сказати чесно, мені не є цікаво нічого не робити. Якщо я припиню працювати над собою – моє життя закінчиться. До клубів я не ходжу, на островах більше 10 днів не витримую – мені потрібен рух вперед".
"Усі думають, що мені страшно, а мені не страшно, мені якраз добре. Я ж не 5-річна дитина, яка не розуміє небезпеки, – прекрасно усвідомлюю, що роблю. Я свідомо ризикую, бо емоційно мені подобається саме в цей момент концерту стояти на колонці".

"Завжди хотів просто писати пісні. Мені все-одно, нове це слово в музиці чи старе, який звук, аранжування, для мене головне – передати людям те, що я відчуваю".
"Можу одягнути дві речі, що різняться за ціною в 50 разів: ось ці конверси, наприклад, я купив на розпродажі в Іспанії за 30 євро, а футболка коштує значно дорожче. У мене з модою платонічні відносини".
"Свободи потрібно вчитися на практиці, вас цього ніхто не навчить. Щоб бути вільним, треба багато знати і читати, неосвічені люди – невільні".

Фото: Kseniya Kargina

Стиль: Julie Pelipas

музыканты · Святослав Вакарчук ·

Ще в розділі Музика

Популярне