RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

РитмоLOVE: новий кліп MONATIK, Lida Lee і Nino

05 листопада 2020

Кілька місяців тому Дмитро Монатик оголосив про створення MONATIK Corporation — лейбла, який опікуватиметься розвитком нових артистів. Вже відбулася прем’єра дебютного відео артистки Lida Lee, а сьогодні MONATIK Corporation представляє колаборацію всіх артистів. У «РитмоLOVE» можна побачити самого Дмитра Монатика, Ліду Лі, а також ще одну артистку лейбла — NiNO.

«РитмоLOVE» — мабуть, найтехнологічніший кліп MONATIK. Роботи, стрічка-скакалка з led-матеріалів, інсталяція зі світлодіодних ламп, гіпнотизувальні лазери: на майданчику артдепартамент Олени Гаджилової створив місто майбутнього, де всі танцюють і рухаються в одному ритмі. Хореографію для кліпу розробив Денис Стульников, з’єднавши в трихвилинному відео наймодніші напрями: шафл, баскетбольний фристайл, брейкінг, денсголл і гіп-гоп. Над костюмами працювала Ольга Жижко.

 

«„РитмоLOVE“ — це спосіб життя головних героїв відео, — каже MONATIK. — Той випадок, коли ти чуєш і відчуваєш ритм у кожному кроці, русі, шумі міста, у кожному звуці навколо й неможливо зупинитися. Різні покоління, різні особистості, але їх об’єднує одна суперсила, одне почуття... Ритму».

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне