RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Прем'єра: The Hardkiss представили кліп на трек "Серце"

12 березня 2019

Група The Hardkiss, яка минулого року зібрала свій перший "Палац спорту", продовжує ставити собі нові завдання. Цього разу музиканти створили нетиповий для себе кліп. У ньому немає ефектних декорацій і всього один персонаж – це фронтвумен гурту Юлія Саніна, яка протягом трьох хвилин самозабутньо танцює посеред фактично пустельних пейзажів. Саме за допомогою танцю музиканти вирішили розповісти історію, закладену в їхньому новому треку "Серце".

"Не було завдання мати красивий вигляд і гарно танцювати, хотілося мати дивний вигляд і при цьому ніжний – розповідає Юлія. – Було важливо передати настрій пісні, стан, коли людина збирає всі сили, що залишилися, щоб сказати іншому: "Я відпускаю тебе". Танцювати я вирішила сама. Мені пощастило з хореографом-постановником – це Марина Кущєва, яка відмінно розуміється у стилі контемпорарі. Наш танець не мав бути сексуальним і простим – навпаки, він дивний, емоційний. У мене було півтора тижні, щоб відрепетирувати: кожного дня тренування, а після них удари і синці".

  
 
Юлія Саніна на зйомках кліпу

Знімали кліп в Україні – поблизу Кам'янця-Подільського, біля руїн скельного монастиря. Холодна природа і дівчина, яка танцює, – відео мінімалістичне, але дуже емоційне.

Фото: Ян Сталевський

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне