RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«сей4ас» — новий альбом Каті Бахірки

08 грудня 2021

Українська дизайнерка Катя Бахірка, засновниця бренду одягу Bakhirka Apparel, випустила музичний альбом. Він називається «сей4ас» і присвячений пошуку гармонії та свободи. До альбому ввійшли 11 гіп-гоп-треків: войовничий, зухвалий трек «Моя чаша через край» — про те, як не втратити себе та йти проти системи; філософський і медитативний трек «Прамать».

Катя Бахірка надихнулася репом і гіп-гопом, коли жила в Лос-Анджелесі. На її погляд, саме ця музика дає змогу висловити найактуальніші проблеми сучасного суспільства. «Звісно, своєю творчістю хочеться змінити світ і комусь допомогти, — коментує Катя Бахірка. — Але тут не ясно, хто кому насправді допомагає. Здається, що ти допомагаєш комусь, а насправді це інші допомагають тобі відбутися. Я вірю в обмін енергією».

Катя Бахірка

Катя Бахірка — дизайнерка, засновниця бренду Bakhirka Apparel і фонду допомоги корінним племенам Deep Forest Foundation. Катя завзята мандрівниця, яка об’їздила всю Південну Америку, жила в Лондоні й Лос-Анджелесі; саме подорожі стають її натхненням для створення колекцій і музики. Також Бахірка проводить ритуал sound healing (звукотерапія, що допомагає гармонізувати ментальне й фізичне тіло) — про її церемонію зі співучими чашами ми розповідали не так давно.

Ще в розділі Музика

Популярне