VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Прем’єра: новий кліп Макса Барських на пісню «По секрету»

15 травня 2020

Макс Барських випустив новий сингл «По секрету» із шостого повноформатного альбому «1990» і відразу ж представив музичне відео на пісню.

Макс Барских в музыкальном видео на песню «По секрету»Макс Барських у музичному відео на пісню «По секрету»

Головним лейтмотивом нового синглу Барських стало визнання жіночої краси як найвищої сили природи. «Піснею й кліпом мені хотілося створити портрет сучасної жінки, підкреслити його багатогранність, різнохарактерність: від юної спокусливої Лоліти до яскравої фурії», — каже співак.

Щоб екранізувати багатогранність і унікальність жіночого портрета, команда артиста вирушила до Лос-Анджелеса. За місяць до старту знімання Барських анонсував міжнародний кастинг, у межах якого понад 100 дівчат-моделей з різних країн хотіли отримати своє місце в майбутній відеороботі.

Кадр из музыкального видео на песню «По секрету» Макса БарскихКадр з музичного відео на пісню «По секрету»

«Ми шукали не просто модельну зовнішність, нам був цікавий характер жінки. Я спочатку задумав відео в стилі знаменитих кліпів Джорджа Майкла з топмоделями 90-х. Саме із цієї причини ми запросили Анну Богдан — нашу музу й близьку душу, а також дуже талановиту режисерку до співтворення збірного відеообразу», — розповів режисер кліпу Алан Бадоєв (інтерв’ю з Аланом для дебютного номера Vogue Man UA читайте тут).

Кадр из музыкального видео на песню «По секрету» Макса БарскихКадр з музичного відео на пісню «По секрету»

«Нас трьох поєднує те, що ми надихаємося енергією одне одного. Ми відчуваємо схожі моменти й дивимося на світ крізь лінзу якоїсь паралельної романтичної реальності. Крізь призму цього відео я хотіла передати образи абсолютно різної й божевільної за своєю природою жінки, якими суперечливими й передбачуваними, різними й водночас  схожими ми можемо бути. Захід, дівчата й певна свобода, пошук тієї самої єдиної, пошук того самого почуття... І Макс немов гість, який зійшов з кадру 90-х. Це моя улюблена епоха в стилістиці кліпів», — каже про спільну роботу Анна Богдан.

Майже вся робота над створенням нового відео — від першого дня кастингу до постпродакшену фінального кадру — проходила в режимі онлайн між Києвом і Лос-Анджелесом, а сам знімальний процес тривав чотири доби. Технічною особливістю кліпу є той факт, що весь матеріал відзнято на вінтажну кінокамеру 8 mm.

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне