RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Прем’єра: Макс Барських випустив альбом «1990»

09 жовтня 2020

9 жовтня Макс Барських презентує новий альбом «1990». Артист називає його етапним і зізнається, що з ним закінчується епоха ретровейву в його творчості — і почнеться щось нове. З моменту виходу першої платівки «1: Max Barskih» і до сьогоднішнього релізу шостого альбому минуло 11 років. До альбому ввійшли 12 треків, у яких слухач знайде дуже різні настрої.

Влітку в інтерв’ю vogue.ua Макс розповідав, що «1990» не подібний до того, що він робив раніше. «Альбом „Тумани“ був ближчий до пострадянського ретровейву, до того, що слухала й любила моя мама, під що вона танцювала на дискотеках у юності, а новий альбом „1990“ все-таки ближчий до європейсько-американських вісімдесятих. У ньому інша гармоніка, більше урбаністичних звуків. У цьому альбомі зріліші тексти й сміливіші жанрові рішення. Мій персонаж то падає, то підіймається із самого дна на вершину. Він зізнається в безрозсудності, але водночас готовий відповідати за свої рішення».

Реліз нового альбому Барських відбувся на лейблі Sony Music Entertainment. Нагадаємо, що ця осінь дуже насичена для артиста: на початку жовтня Барських презентував власний модний бренд NICK VANGARD. Чому Макс Барських так горить модою і яким буде його бренд, можна прочитати в нашому великому інтерв’ю.

музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне