VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Прем’єра: Джамала і її сім’я в кліпі «Вірю в тебе»

29 березня 2021

Співачка Джамала представила зворушливе відео на пісню «Вірю в тебе». Пісня присвячена батьківству, зокрема, тій ролі, яку відіграє тато у вихованні дітей, а головними дійовими особами в кліпі стали не актори, а реальні батьки. У кліпі можна побачити чоловіка Джамали Бекіра Сулейманова, а також режисера й телепродюсера Ярослава Лодигіна, який недавно став татом. Зрежисувала кліп Ганна Копилова, яка працювала з Джамалою над відео до композицій «Крила» і «Шлях додому» та знімала кліпи для Бумбокс і Pianoбой.

«„Вірю в тебе“ — це пісня про віру в дітей, які обов’язково мають стати хорошими людьми, коли виростуть, — розповідає Джамала. — А ще вона про віру в себе, тому що всі ми трішки діти. Дуже складно було зняти відео на пісню, якою ти сказала вже все, що думаєш і відчуваєш. Аня Копилова запропонувала чудову ідею — у відео розповісти про батьківство. Адже в житті вже рідко побачиш поділ на суто чоловічі або жіночі професії, а ось з приводу розподілу ролей у вихованні дітей досі є стереотипи: мовляв, мама має опікуватися всім, а тато — як вийде. Ми вирішили показати реальних батьків, які проводять час зі своїми дітьми: займаються спортом, гуляють, купають, годують...»

За словами Джамали, у відео можна побачити один день з її реального життя: зустрічі в офісі, репетиція, теплий вечір з коханим чоловіком і синами, тобто реальне життя без купюр. З’являються в кліпі й діти Джамали та Бекіра — Емір-Рахман і Селім-Ремзі. Ексклюзивне інтерв’ю Джамали про материнство для vogue.ua слухайте за покликанням.

Композиція «Вірю в тебе» ввійшла до складу нового альбому Джамали «Ми», який вийшов у світ 12 березня. Почути альбом наживо можна буде 14 травня в МЦКМ «Жовтневий палац».

музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне