Що слухати на вихідних: 5 треків, аби зустріти осінь

23 вересня 2017

Міша Бондарев, програмний директор онлайн радіостанції "20ft Radio", яка цієї весни увійшла до шорт-листа преcтижної премії Webby Awards, підготував для Vogue.ua мікс з найкращої нової музики. Цього разу це 5 треків для того, аби зустріти осінь гідно.

1. Настя Вакуум - Я иду тебя искать

Композиція вже неіснуючого проекту "Настя Вакуум". Мені подобається, як по-осінньому меланхолійно звучить цей трек, і я вирішив поєднати його з віршем Арсенія Тарковського «Вот и лето прошло...», щоби сумнівів щодо настання осені не лишалося.

2. Carmen Villain, Jenny Hval - Borders

Туманний, немов осінній ранок, новий трек Carmen Villain і Jenny Hval.

3. Fantastic Twins - The New You

«The New You» я почув у міксі Сергія Тарановського, який зведений спеціально для показу нової колекції Івана Фролова. Мені подобається перша частина, в якій звучать в унісон параноїдальний синтезаторний дроун та вокал, подібний до оперного, і те, як це переходить в повну містики дискотеку. 

4. Оркестр В. Людвиковського - "Грустные Дожди"

Мелодія "Грустные Дожди" у виконанні оркестру Людвиковського здатна активувати ті важелі в свідомості, які відповідають за осінню світлу тугу.

5. Nina Simone - Don’t Let Me Be Misunderstood

Ця пісня Ніни Сімон відмінно підійде для проведення сирих осінніх вечорів у компанії міцного напою. Бажаю вам з гідністю провести цей чарівний сезон.

музыканты · Плейлист ·

Ще в розділі Музика

Популярне