VOGUE SHOP VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Патті Сміт приїде до Києва

19 березня 2020

Співачка й поетеса, «хрещена мати панк-року» Патті Сміт приїде до Києва з ексклюзивним виступом «Вечір розмов і музики». Разом зі Сміт також виступить Тоні Шанахан.

Коли Патті Сміт починала, вона стала справжньою знахідкою й «іконою» для нового покоління, налаштованого на конфронтацію з істеблішментом, покоління, ідеологією якого був панк. Безпосередньо Сміт прославилася тим, що поєднала рок і поезію у своїй роботі.

Патті Сміт, 1978

Коли панк став занадто комерційним, принципова Патті втратила до нього цікавість і зробила перерву аж на 16 років, повернувшись на музичну сцену після того, як упродовж короткого часу багато хто з її близьких пішов з життя, і музика стала для неї в певному сенсі розрадою. Творчість співачки нового періоду як і раніше провокаційна та сповнена почуття справедливості й небайдужості до соціальних і світоглядних речей.

Наприкінці 2007 року її ім’я внесли до Зали слави рок-н-ролу. Її дебютний альбом 1975 року посідає провідне місце серед 500 найкращих альбомів усіх часів за версією журналу Rolling Stone. Також Патті відома своїми мемуарами «Просто діти» (Just Kids), за які у 2010 році виграла Національну книжкову премію.

 «Вечір розмов і музики» з Патті Сміт відбудеться 29 серпня в київському театрі імені Івана Франка. 

концерт · музыканты ·

Ще в розділі MUSIC

Популярне