RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Onuka, Dakha Brakha й Аліна Паш у відеопроєкті Voiceover

22 липня 2020

Сьогодні на vogue.ua прем’єра незвичного музичного проєкту. Voiceover — серія чорно-білих мініфільмів з участю українських музикантів, акторів і фольклористів, творчість яких пов’язана з етнічними текстами й мелодіями. Це Onuka, Dakha Brakha, Alina Pash, Kazka, Dakh Daughters. Автор ідеї — молодий український режисер Юрій Катинський.

ONUKA в проєкті Voiceover

Режисер знімав у камерних умовах: без знімальної команди, репетицій та інших приготувань. Тільки герой навпроти камери в тих місцях Києва, де час ніби завмирає — і внутрішній монолог персонажа. Наприклад, Ната Жижченко, лідерка групи Onuka, знімалася біля підніжжя Планерної гори, музикант Дмитро Мазуряк з групи Kazka — на Лисій горі, Соломія Мельник з Dakh Daughters співала недалеко від Бабиного яру, Аліна Паш згадала улюблену з дитинства колядку в тихому дворику на Рейтарській вулиці.

Аліна Паш у проєкті Voiceover

Voiceover — це голос, що звучить десь за кадром, але він завжди озвучує внутрішні переживання й думки героїв, — каже режисер проєкту Юрій Катинський. — Ці відео — спроба відсторонення, щоб побачити, що нас наповнює в цю мить, і почути, як ми звучимо поза соціальним контекстом і звичайним ритмом життя. Внутрішній стан героїв набуває форми пісні, адже вона якнайліпше передає нашу тугу й радість, наш спокій і тривогу».

Відео з іншими музикантами можна подивитися на YouTube

музыканты ·

Ще в розділі Музика

Популярне