RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

MONATIK представив анімаційний кліп на трек «С.О.В.А.»

10 вересня 2021

MONATIK презентував нову відеороботу в мультиплікаційному стилі. Улюблена для багатьох пісня «С.О.В.А.», що ввійшла до третього сольного альбому «LOVE IT ритм», дістала розвиток у тривимірній комп’ютерній анімації. Реліз відбувся ексклюзивно на міжнародній конференції Vogue UA Conference.

Своє прочитання треку зрежисував 2D і 3D-ілюстратор ELLS WAKE. Усередині відео моделюються прості й складні фігури з відсиланням до творчості артиста, є віртуальне освітлення, матеріали й діють закони фізики. Всього у відеороботі було анімовано понад тисячу кадрів.

Сам MONATIK розповідає, що головний ідейний шлях пісні — внутрішня сила людини, що навчилася бути сильнішою за емоції розчарування в людях. Про це він поділився у своєму блозі Instagram. «Велика сила людини й стати сильнішим від усього цього — головний ідейний шлях пісні. Вона викликана емоціями другими, емоціями розчарування. Такі пісні теж потрібні, щоб закарбувати, запам’ятати й ставати сильнішим. Щоразу, прослуховуючи її в разі потреби», — написав музикант.

Детальніше про Vogue UA Conference 2021 за посиланням.

Партнери конференції: Алькор ДSolo for diamonds, ЦУМ Київ, BMWАкадемия ДТЭК, UNIT CITY, OLL TV 

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне