RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«Медленные танцы»: дебютний альбом Ярослава Глобіна

14 травня 2021

Ярослав Глобін — запам’ятайте це ім’я. Сьогодні, 14 травня, виходить його дебютний альбом — EP «Медленные танцы», який багато хто з нас напевне слухатиме на повторі цього літа. Глобін — 25-річний музикант з Одеси. Його дебютний альбом — це легкий і пам’яткий інді-попблюз, у якому, як зізнається сам Глобін, відчутний вплив як Тома Вейтса й Morphine, так і Каньє Веста й Ассаї.

Ярослав Глобін

До дебютного альбому Глобіна ввійшло всього чотири треки, від танцювального «Дневная ночь» до поетичної композиції «Бесконечно-вечное». На своїй сторінці в інстаграмі музикант розповів про те, як створював альбом. «Якось я прийшов до музики, і вона стала мені показувати життя. Здебільшого це була тусівка, але як поруч із людьми ми можемо бути у своєму середовищі, так і є періоди, коли без людей, як без сумнівів. Я писав музику в повній ізоляції ще до корони. У ній те, що може тішити й розслабляти. Тепер, коли через самобутність пройшло багато людей, можливо, це стане одним з містків до взаєморозуміння».

Перший альбом Глобіна виходить на лейблі Bitanga Blood, який заснувала артистка Аліна Паш.

Ярослав Глобін

музыканты ·

Ще в розділі Музика

Популярне