Любов у космосі: новий кліп The Hardkiss

19 квітня 2018

Група The Hardkiss представляє відео на пісню "Мелодія" – сингл з майбутнього альбому "Залізна ластівка". Новий кліп музикантів  ефектний міні-фільм про кохання на землі і в космосі.

Фронтвумен групи Юлія Саніна
«Це історія про щасливе кохання. Це зізнання дівчини, маніфест коханій людині,  розповідає Юлія Саніна, фронтвумен групи.  Коли людина закохана, вона нікого і нічого навколо не помічає. Я дуже хотіла передати у пісні, а Валу (музикант The Hardkiss Вал Бебко  режисер кліпу) показати у відео, що любов  вона дуже різна і багатогранна».
 
 

Спеціально для кліпу на зйомках збудували кілька складних декорацій: за них відповідає український бренд Monstra, який минулого року в рамках премії Mercedes-Benz Fashion Prize отримав спеціальний приз від Vogue UA. "За день до зйомок у нас були готові тільки дві декорації з трьох необхідних,  розповідає Юля Саніна.  Ту саму локацію, з якої група спостерігає за тим, що відбувається на Землі і в Космосі, ми ніяк не могли затвердити таку, щоб вона мала максимально цікавий і технологічний вигляд. Декоратори і постановники придумували і збирали цю декорацію прямо на зйомках, але ідея з водою і "нахабним" світлом нам дуже сподобалася".

Третій альбом The Hardkiss "Залізна ластівка" презентує у вересні, а 19 жовтня група представить його на великому шоу в київському Палаці спорту.

Фото: Андрій Максимов

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне