VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Лаура Марті випустила пісню «Сила моя — it's my family»

17 березня 2021

Джазова співачка Лаура Марті випустила нову пісню «Сила моя — it's my family» — справжній гімн сім’ї і вічним цінностям. Трек Лаура присвячує своїй родині — і надихає нас замислитися над тим, хто ж вони — найближчі люди в нашому житті.

«Хоч які ми самостійні та сильні, ми всі потребуємо любові, тепла й підтримки. Сім’я — це ті, хто завжди за тебе», — каже Лаура Марті. Нова пісня Лаури — це її подяка мамі й близьким за любов і турботу, це її добре послання всій великій вірменській сім’ї, розкиданій по світу, це мрія про власний дім, у якому готуватимуться українські й вірменські страви та звучатиме найрізноманітніша, але неодмінно гарна музика.

Лаура Марті в зніманні Vogue UA

Нагадаємо, Лаура Марті понад 15 років працює із джазовою музикою. За цей час співачка полонила відомі джазові майданчики України і Європи, випустила п’ять студійних альбомів і 2017 року здобула звання «Співачка року». У 2019 Лаура разом з іншими українськими співачками виступила на одній сцені з легендарним музикантом Бобі Макферріном у межах Leopolis Jazz Fest.

Ще в розділі Музика

Популярне