RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Концерти просто неба до Дня Незалежності України

06 серпня 2021

Один з найвідоміших у світі українських піаністів Олексій Ботвінов, президент фестивалю Odessa Classics, підготував подарунок усім меломанам до Дня Незалежності України. Це серія концертів просто неба, що відбудуться на незвичних історичних локаціях — у Білгород-Дністровській фортеці в Одеській області, а також в Одесі, біля колонади Воронцовського палацу. Концерти триватимуть у супроводі мультимедійних інсталяцій, які створила студія VJ Videomatics.

У програмі концертів як твори української класики й сучасності — Миколи Лисенка, Петра Чайковського, Мирослава Скорика, Яна Фрейдліна, кримськотатарського геніального композитора Алемдара Караманова, так і світової музичної спадщини — Моцарта, Рахманінова, Шопена. У концертах бере участь Національний одеський філармонійний оркестр під керівництвом Гобарта Ерла.

Музика біля моря

19 серпня о 20:00

Перший open-air концерт відбудеться в Одесі біля колонади Воронцовського палацу. Колонада, яку називають ротондою або бельведером, — один із символів Одеси. Її збудовано за проєктом архітектора Ф. К. Боффо в 1826—1828 роках, і, за словами очевидців того часу, це було «одне з найпрекрасніших місць палацу». Колись тут ставили вистави за творами відомих класиків. Звідси відкривається краєвид на морське узбережжя, тож враження від музики будуть особливі.

Музика у фортеці

29 серпня о 20:00

Білгород-Дністровська фортеця

Другий концерт відбудеться в старовинній фортеці в Одеській області. Білгород-Дністровська фортеця — найбільша фортеця на території Східної Європи. Вона стоїть на скелястому березі Дністровського лиману, а з неї відкривається мальовничий краєвид. На цій особливій локації прозвучать твори української класики та сучасних композиторів.

Вхід на концерти безплатний.

Ще в розділі Музика

Популярне