Гурт Cigarettes After Sex виступить в Києві

09 березня 2018

З концертом до Києва їде одна з найстильніших американських груп останнього часу - Cigarettes After Sex. Гурт добре відомий у фешн-світі: це улюблені музиканти дизайнера Рафа Сімонса, тому їхні треки часто звучать на його показах – наприклад, трек Keep On Loving You став саундтреком для одного з останніх шоу Calvin Klein.

Cigarettes After Sex зіграють концерт у київському клубі Atlas 14 червня. Група зародилася в Техасі, в невеликому містечку Ель-Пасо, кілька років тому. Її засновник – композитор, вокаліст Грег Гонзалес. Музиканти грають томний, меланхолійний ембієнт-поп, а в інтерв'ю говорять, що в назві їхнього гурту відчувається «дим сигарет, підводка для очей, що розтеклась, і зім'яті простирадла, як у фільмах французької нової хвилі».

Cigarettes After Sex

Свій дебютний альбом – він теж називається Cigarettes After Sex – група записала лише 2017-го, але до цього часу вже набула великої популярності. У їх кліпів – мільйони переглядів на YouTube, а композиція Nothing's Gonna Hurt You Baby стала санудтреком для одного з епізодів серіалу "Оповідь служниці".

концерт · музыканты ·

Ще в розділі Музика

Популярне