Джеймі Каллум - хедлайнер Leopolis Jazz Fest

01 березня 2018

Харизматичний британський музикант Джеймі Каллум, завсідник світових фестивалів Glastonbury, North Sea Jazz, Coachella і Sziget, стане хедлайнером Leopolis Jazz Fest. Нагадаємо, сам фестиваль, який цього року змінив назву з Alfa Jazz Fest на Leopolis Jazz Fest, пройде з 27 червня по 1 липня у Львові.

Джеймі Каллум відкриє фестиваль 27 червня. 38-річний Каллум - один з найпопулярніших музикантів в світі. На його рахунку сім студійних альбомів, номінації на "Греммі" і "Золотий Глобус" - останньої він удостоївся за музику до фільму "Гран Торіно" Клінта Іствуда. Каллум записав свій перший альбом «Heard It All Before» в 19 років; сьогодні він веде власне, вже відзначене нагородами, щотижневе шоу для BBC Radio 2, найрейтинговішої станції в Європі. Каллум різносторонній музикант: він грає джаз і поп, на концертах використовує незвичайні інструменти, привезені ним з подорожей - наприклад, дерев'яні барабани з Австралії, а також багато імпровізує - любить співати, стоячи на роялі.

Нагадуємо, що хедлайнером фестивалю також стане Маркус Міллер - легендарний бас-гітарист, дворазовий володар премії "Греммі".

музыканты ·

Ще в розділі Музика

Популярне