Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

ДахаБраха створила саундтрек до української стрічки «Вулкан»

28 березня 2019

ДахаБраха представила відео на пісню «Пливе човен», яка звучить в майбутньому українському фільмі «Вулкан».
 

Фото: Дарія Аверченко

Кліп на пісню «Пливе човен» – перший спільний проект етногрупи і автора фільму Романа Бондарчука, який також виступив режисером музичного відео. «Пропозиція озвучити трейлер фільму «Вулкан» нам здалася неймовірно привабливою. Роман – дуже талановита і обдарована особистість! Нам було легко і натхненно працювати. Пісня і кліп – наша спроба поштовху атмосфери зниклих світів і пошуків давно втраченого щастя», – розповідає Ірина Горбань, арт-менеджер ДахаБраха.

Фото: Дарія Аверченко

У п'ятихвилинному відео з'являються кадри як з нового драмеді, так і бекстейджу зі знімального процесу. Ідею кліпу коментує Роман Бондарчук: «Я хотів поєднати голоси артистів з механізмом кінопроцесу: рейками, освітлювальними приладами, кабелями. Впустити цю виробничу матерію в кліп. Щоб відчути, як багато заліза, людей і енергії залучені до процесу створення образу на екрані і всього фільму. Мене захоплює це поєднання».
 

Нагадаємо, фільм «Вулкан» розповідає про пригоди перекладача моніторингової місії ОБСЄ Лукаса (роль виконує Сергій Степанський) в маленькому містечку на півдні України. Стрічка вже встигла завоювати 8 престижних нагород і продовжує свою фестивальну ходу країнами світу.

Прем'єра фільму відбудеться 4 квітня 2019 року.

музыканты ·

Ще в розділі Музика

Популярне