RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Cape Cod представив новий сингл

19 червня 2021

Через три роки після виходу альбому Echoes, Cape Cod повертається з танцювальною електро-поп музикою: легкою, впевненою, надихаючою і не позбавленою смислів.

Саунд-продюсер Максим Сикаленко переосмислив звучання своєї творчості, не змінивши свого стилю і додавши в нього кілька цікавих деталей. Так, в оновленому проєкті Cape Cod з'явився вокаліст Олексій Савенков, який додав проєкту вокального поп-звучання. А треки тепер звучать не лише англійською мовою, але й українською і російською.

Максісингл «Лети» — нова відправна точка проєкту Cape Cod, з якої все тільки починається. До релізу увійшло два треки українською і російською мовами — «Летіти» і «Лететь». «Лети» — це вокальний електро-поп трек, що розповідає про проблеми в романтичних стосунках, які потрібно сприймати легко, як сон.

Разом з релізом максісинглу також вийшло музичне відео. Це режисерська спроба Сергія Мисака візуалізувати емоційний посил композиції — легкість і безтурботність. Вуличні декорації, атмосферні заходи і світанки, прогулянки з друзями і домашні вечірки, а також почуття сьогочасної закоханості і літньої мрійливості. Все це резонує в єдину картинку з треком.

Також у кадрі з'являються учасники проєкту, яким у відео випала роль грати самих себе і показати, як тепер звучить і який вигляд має Cape Cod на живих виступах. Кадри в стилі live-виступу розбавили сюжетну лінію двох пар.

Зі слів Максима Сикаленка, восени проєкт презентує ЕР з новими треками, записаний в новому складі, а також його живу презентацію.

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне