RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Американська мрія: Віра Титова про мистецтво жити і ювілей Будинку Ralph Lauren

06 листопада 2018

Віра Титова, власниця VILLA Interior Company і галерей Ralph Lauren Home, – про мистецтво жити і ювілей Будинку Ralph Lauren.

Віра Титова

Ми зустрічаємося з Вірою в галереї Ralph Lauren Home на вулиці Московській. З цього благородного, просторого бутіка 2011 року почалася історія Ralph Lauren Home в Україні. У свій час Франсуаза Лабро, віце-президент Ralph Lauren Home у Європі і на Середньому Сході, назвала київський бутік на Московській вулиці найкрасивішим у Європі. Віра Титова і її команда цим статусом пишаються. В офісі вона показує мені книги з мерчандайзингу – свого роду біблію Ralph Lauren. Щороку компанія дає рекомендації з оформлення бутіків по всьому світу аж до деталей – наприклад, як потрібно застиляти ліжко. «Ми справляємося з цим відмінно, – сміється Віра. – Тому що, по-перше, це любимо, а по-друге, ми, команда професійних архітекторів і дизайнерів, знаємо, як працювати з меблями і аксесуарами, щоб проект був цілісним».

«Ми» – це VILLA Interior Company, яка об'єднує архітектурне і дизайн-бюро, команда якого проектує будинки і оформлює інтер'єри, займається повною їх комплектацією – від дверної ручки, меблів, освітлення – до домашнього текстилю та декору; а також шоуруми меблів і аксесуарів.

Спадковий архітектор, Віра Титова заснувала його ще 2004 року, маючи за плечима чималий досвід в професії. На зустріч зі мною вона енергійно примчала від клієнта: «Вибирали посуд для нової квартири». Після мого відходу Віра з колегами сяде за комп'ютер: «На завтра готуємо візуалізацію інтер'єру нового проекту». Віра зізнається, що сама найбільше любить оформлювати інтер'єри. «Якби я жила у Франції, то займалася б тільки декоруванням. Текстиль, посуд, світильники, предметна сфера – моя любов». Архітектор відвідує з десяток профільних ярмарків у рік, але її улюблений – паризький Maison & Objet, що «не про меблі і тарілки, а про мистецтво жити».

Бавовняний плед, Ralph Lauren Home

Інший напрямок роботи Віри – Ralph Lauren Home. 2011 року, коли після півроку переговорів вона вирушила в Нью-Йорк на зустріч з командою бренду, її особисте ставлення до Ralph Lauren Home так підкорило керівництво модного Будинку, що вони підписали контракт за 5 хвилин. «Це було схоже на пропозицію руки і серця, на яку ви отримуєте відповідь «так», – згадує Віра. – Приблизно так я почувалась, коли почула, що вони згодні надати нам права на роботу в Україні».

Віра хотіла представляти в Україні Ralph Lauren Home з однієї причини: «Іншого такого бренду немає – у своїй сфері у них немає конкурентів. Працювати з кращими з кращих – своєрідна «американська мрія». З тих пір в Україні відкрили вже п'ять галерей Ralph Lauren Home: три в Києві і дві в Одесі».

Ральф Лорен став першим американським fashion-дизайнером, який 1983 року створив повноцінну колекцію для дому. «Ralph Lauren – бренд, який пропонує цілісний інтер'єр. Вони випускають шпалери, килими, меблі, текстиль, посуд, світло і навіть фарби для стін».

Writer's Chair - крісло, оббите шкірою,
Ralph Lauren Home

Цього року Будинок святкує 50-річчя. З цієї нагоди Ralph Lauren Home випускає оновлену лінію знакових для бренду речей. Серед них у Віри є свої фаворити: пледи з американським прапором і культове Writer's Chair – глибоке крісло, оббите старовиннюї шкірою. «Його можна передавати у спадок», – каже Віра. Знамениту фразу Ральфа Лорена «Я створюю не одяг і меблі, а мрію» легко візуалізувати саме в бутіках Ralph Lauren Home: тут з'являється відчуття, ніби потрапив в будинок респектабельної американської сім'ї, глава якої любить проводити вечори з гарною книгою і склянкою віскі.

Текст: Дарія Слободяник

Ще в розділі Living

Популярне