У Києві відкрився бутік Loro Piana Interiors

26 листопада 2018

15 листопада в Києві відкрили флагманський шоурум італійського бренду Loro Piana Interiors.

Loro Piana – одна з найстаріших італійських фамільних кампаній, історія якої починається 1924 року. Loro Piana Interiors є найкращим у світі виробником інтер'єрних тканин, килимів, пледів та інших аксесуарів для будинку з кашеміру, шерсті мериноса і перуанської вікуньї. Тепер відчути "тактильну емоцію" і зануритися в філософію бренду можна і в Києві – бутік бренду тепер працює за адресою Болсуновська, 2.

Компанія DOMIO, офіційний представник бренду в Україні, довго прагнула відкриття шоуруму Loro Piana Interiors в Києві. Проект Київського шоурума був розроблений дизайнером Loro Piana Interiors, його реалізацією в Києві займалася команда DOMIO і дизайн-бюро Bolshakova Interiors. Бутік вдався світлим, затишним, атмосферним. Тут можна побачити і доторкнутися до того, чим славиться Loro Piana Interiors по всьому світу і легко підібрати аксесуари і тканини для будинку так, щоб все склалося в одну гармонійну історію.

 
У київському бутіку можна познайомитися як з класичними пропозиціями Loro Piana Interiors, так і з новою капсульною колекцією Caledonia. Всі вироби зроблені з шерсті мериноса, ніжного baby cashmere, шерсті перуанської вікуньї і шовку.

Интерьер ·

Ще в розділі Living

Популярне