Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Художник Лора Карлін про історії, що ховаються за її керамічною плиткою

12 листопада 2018

Наївні малюнки популярного британського ілюстратора Лори Карлін – тепер у вигляді керамічної плитки, якою можна прикрасити кухню, ванну кімнату, стіни або підлогу.

Художниця та ілюстратор Лора Карлін

Ілюстрації оповідань Чехова, Тодда Г'юза і Алена-Фурньє, малюнки для Condé Nast Traveller і The Guardian – Лора Карлін є однією з найуспішніших ілюстраторів у Британії. Кілька років тому, втомлена від ілюстрацій, вона почала відвідувати вечірні заняття з кераміки. Сьогодні за її керамічною плиткою з зображеннями тварин люди полюють, щоб зібрати пазл з розрізнених шматочків і прикрасити ним свої будинки.

Керамічне панно із серії «Історії лондонських муралів», зроблене для компанії The New Craftsmen 2017

«Мені подобається, що за допомогою простих речей ми можемо розповісти цілу історію, – каже Лора. – До того ж ця плитка дуже практична – неважливо, купили ви дві штуки чи ціле панно. Їх можна розмістити на стіні і на підлозі, у кухні, у ванній, на подвір'ї». Плитку прикрашають наївні малюнки: слони, тигри, собаки і кішки, повненькі британські дами в капелюшках. Є серії, присвячені Лондону і його звичкам – наприклад, чаюванню. Всі персонажі взяті з реального життя. «Мені подобається спостерігати, як люди вибирають сендвіч у кафе, як роблять покупки, або як поводяться, коли думають, що їх ніхто не бачить».

Серія керамічної плитки для компанії The New Craftsmen, 2018
Керамічна скульптура із серії «Витончена леді», 2014

Плитку для Лори роблять на маленькій фабриці в одному з сіл неподалік від Айронбрідж, потім дівчина розписує її вручну у своїй студії. Цього року Лора випустила першу колекцію власного посуду для компанії The New Craftsmen, яка підтримує традиційні ремесла в Британії.

Фото: надані автором

Текст: Дарія Слободяник

Интерьер ·

Ще в розділі Living

Популярне