VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві відбудеться четверта Vogue UA Conference

05 серпня 2019

7 листопада команда Vogue UA вже вчетверте проведе fashion-конференцію, яка за цей час стала місцем зустрічі інсайдерів модної індустрії. Цього року вона присвячена інноваціям та сталому розвитку (Innovation & Sustainability) – двом головним напрямкам, від яких залежить подальший розвиток всього fashion-бізнесу.

Запрошуємо вас зазирнути в майбутнє модної індустрії разом з СЕО модних Домів, успішними маркетологами і топ-менеджерами великих ритейлерів. Так, цієї осені зі своїми доповідями до Києва приїдуть Карина Добротвірська (виконавчий директор з редакційного розвитку видавничого Дому Condé Nast International); керівник відділу стратегічних партнерств Facebook і Instagram, Джулі Богарт, серед клієнтів якої: Олів'є Рустен, Вірджил Абло, Вікторія Бекхем і королева Єлизавета II; один з найвпливовіших fashion-інвесторів у США і суддя популярного шоу Project Runway: Fashion Startup, Гарі Васснер; автор першої на світі цифрової супермоделі Кемерон-Джеймс Вілсон; викладач курсу Sustainable Fashion у флорентійській школі Polimoda і представник швейцарської компанії Bluesign, що займається зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, Кутай Сарітосан.
 

Vogue UA Fashion & Business Conference 2018

Vogue UA Fashion & Business Conference 2018

Список промовців збільшуватиметься, тому стежте за нашими новинами.

КУПИТИ КВИТКИ: https://conference.vogue.ua/2019

Ще в розділі Lifestyle

Популярне