RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Уроки ораторської майстерності з Веронікою Селегою, частина 2

17 лютого 2020

Мистецтво публічного виступу – одна з ключових навичок, потрібних у новому десятилітті успішній людині, адже ніколи не знаєш, коли доведеться виступити з доповіддю або просто записати прямий ефір в "Інстаграмі".

Саме тому разом з fashion-ритейлером SYMBOL і засновницею Школи риторики "Аристотель" Веронікою Селегою ми запускаємо серію відео з уроками ораторської майстерності. У другій частині вона показує техніки дихання, які розслаблюють тіло і допомагають активізувати голос, пояснює, як зменшити стрес перед виступом за допомогою однієї вправи і чому важливо розтягнути шию.

"У кожній людині цінують індивідуальність, а не лише натреновані прийоми, – підсумовує Вероніка Селега. – Головне, почуватися впевнено і розкуто, не хвилюватися за одяг і зовнішній вигляд, а зосередитися на взаємодії з аудиторією". Більше про сучасний діловий дрес-код читайте тут.

Ще в розділі Lifestyle

Популярне