Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Україна нагороджує: «Відзнаку миру» вручено компанії Google

01 червня 2022

Google-тренд, який справді тішить: компанія Google з перших днів війни допомагає Україні на інформаційному фронті. Тому вона стала першою компанією, яка дістала «Відзнаку миру», що її запровадив Президент України Володимир Зеленський.

Фото: https://thedigital.gov.ua/

«З 24 лютого почалася нова історія не тільки України, а й міжнародної спільноти. Світ змінюється, стара система більше не працює. Усі мають виразити чітку позицію, кого вони підтримують. Цією нагородою нам приємно підкреслити, що компанія Google — великий друг України. Буквально з перших днів війни ви почали допомагати нам на інформаційному фронті, безліччю ініціатив для бізнесу та найголовніше — гуманітарною підтримкою наших громадян», — зазначив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Давосі. 

З початку повномасштабного вторгнення Google.org і працівники Google зробили мільйонні пожертви та надали гранти на суму $45 млн. Крім того, компанія однією з перших застосувала санкції проти росії, – йдеться в повідомленні на сайті відомства. Уже 26 лютого Google на невизначений термін зупинив монетизацію російських державних ЗМІ в усьому світі, зокрема RT та Sputnik, а потім 2 березня YouTube заблокував усі канали, пов’язані з російськими державними ЗМІ в Європі. Також Google розширив кіберзахист для облікових записів українців. Дуже важливим для наших державних ресурсів та ЗМІ став Project Shield — безплатний необмежений захист від DDoS-атак.

Нагороду вручили віцепрезидентові Google Карану Бхатії. «Війна в Україні та спричинена нею гуманітарна криза є руйнівними. Ми й далі співпрацюватимемо з українським урядом, щоб надавати більше підтримки, допоки в цьому є потреба», – зазначив він. OK, Google <3

Ще в розділі LIFE

Популярне