Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Принц Чарльз відвідав українських біженців

26 травня 2022

Чарльз, Принц Уельський, відвідав українських біженців у Румунії.

Getty

Принц Чарльз відвідав табір біженців неподалік Бухаресту. Це перший візит до регіону особи королівської крові з початку російського вторгнення в Україну.  

Getty

BBC повідомляє, що Принц Уельський рішуче засудив війну та назвав її жорстокою агресією. Метою його візиту була підтримка українських біженців. Нагадаємо, з початку війни до Румунії виїхало 966 000 українців, з них 40 тисяч – упродовж останнього тижня; з країн ЄС лише Польща прийняла більше наших співвітчизників. Всього за три місяці війни Україну покинуло понад шість мільйонів людей. 

Принц Чарльз зустрівся з українськими сім’ями, які приїхали за продуктами й одягом, а також з волонтерами. 

На біженців, які й далі перетинають кордон з Румунією на автомобілі, автобусі чи поїзді, чекає теплий прийом. На залізничному вокзалі Бухареста Gara de Nord є волонтери, які допомагають сім’ям, що тікають від війни. Румунія надала українським біженцям безплатний проїзд залізницею. Повідомляється, що, окрім першочергового забезпечення їжею та житлом, біженці потребують освіти для дітей, а також психологічної підтримки.  

#STANDWITHUKRAINE ·

Ще в розділі LIFE

Популярне