VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Відкриття виставки УКРЗАЛІЗНИЦЯ

02 вересня 2018
Вчора Центральний залізничний вокзал Києва побачив невідане раніше. Замість звичної реклами, на сіті-лайтах були провокаційні фотографії. Поруч з пасажирами, які спізнювалися на поїзд, прогулювалися дівчата з сумочками Jacquemus, в боді Maison Margiela і в леопардових тотал-луках. За дверима "Сервісного центру" під пісні Ласкового Мая танцювали редактори Business Of Fashion, українського і американського Vogue і юне покоління київських модників.

Вокзал перетворився у виставковий простір, де український фотограф Julie Poly (Юлія Полященко) представила свій фотопроект. Вона відома зйомками для українського і американського Vogue, французького Jalouse Magazine і британського i-D. А фотографіям Юлі властиві еротичність і особливий погляд. Свою виставку Полященко присвятила історіям, пов'язаним з подорожами в поїздах та її унікальному досвіду роботи провідницею.

Анастасия Цокало
Саша Мажара
Антон Белинский
Яна Юревич
Глеб Крувоносов
Кристина Кобра
Оля Коля
Евгений Бичовский
Яна Юревич
Маша Погребняк
Вова Воротнев, Настя Калита
Арсен Малащук, Саша Мажара, Глеб Крувоносов
Ярема Малащук, Настя Калита
Антон Белинский
Саша Мажара
Маша Погребняк, Игорь Окунев
Оля Коля
Cate Underwood, Татьяна Соловей, Василина Врублевская
Женя Кедрова, Викрам Кансара
Юлия Пелипас
Лера Лученко
Маша Рева
Антон Белинский
Александр Коптев

Ще в розділі Lifestyle

Популярне