RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Відкриття виставки УКРЗАЛІЗНИЦЯ

02 вересня 2018
Вчора Центральний залізничний вокзал Києва побачив невідане раніше. Замість звичної реклами, на сіті-лайтах були провокаційні фотографії. Поруч з пасажирами, які спізнювалися на поїзд, прогулювалися дівчата з сумочками Jacquemus, в боді Maison Margiela і в леопардових тотал-луках. За дверима "Сервісного центру" під пісні Ласкового Мая танцювали редактори Business Of Fashion, українського і американського Vogue і юне покоління київських модників.

Вокзал перетворився у виставковий простір, де український фотограф Julie Poly (Юлія Полященко) представила свій фотопроект. Вона відома зйомками для українського і американського Vogue, французького Jalouse Magazine і британського i-D. А фотографіям Юлі властиві еротичність і особливий погляд. Свою виставку Полященко присвятила історіям, пов'язаним з подорожами в поїздах та її унікальному досвіду роботи провідницею.

Ще в розділі Lifestyle

Популярне