VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Дрю Беррімор заснувала журнал

30 березня 2021

Дрю Беррімор започатковує власне однойменне lifestyle-видання.

Дрю БэрриморДрю Беррімор

Беррімор разом з Bauer Media Group видаватиме Drew — щоквартальний журнал про стиль життя, у якому йтиметься про різні захоплення актриси й ведучої ток-шоу, зокрема й красу, подорожі та їжу. Журнал дебютує тільки в крамницях Walmart 14 червня за ціною 9,99 долара, а через тиждень буде доступний у газетних кіосках по всій країні.

Беррімор працювала над ідеєю видання приблизно два роки й частково надихнулася на його створення після роботи над рекламною кампанією в журналі для свого бренду Flower Beauty кілька років тому. Що стосується змісту, то Drew продовжуватиме теми, обговорювані в «Шоу Дрю Беррімор», яке дебютувало на CBS у вересні минулого року. У журналі буде колонка «Дорога Дрю», аналогічна уривку з її ток-шоу, де вона відповідає на запитання аудиторії. Журнал також міститиме особисті рекомендації Беррімор: рецепти, поради щодо закупів і огляд продуктів.

Ще в розділі Lifestyle

Популярне