Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Більше місця: чому всі хочуть жити в нових с'ютах Four Seasons Hotel George V

14 вересня 2019

Елегантні бежеві тони, 140 квадратних метрів і суміжна кімната. Відомий на весь світ дизайнер інтер'єрів П'єр-Ів Рошон каже: "Залиті природним світлом люкси є ідеальним місцем для відпочинку. Поєднання старих і сучасних елементів мистецтва створює непідвладну часу дизайнерську схему, яка гармонійно зливається з елегантною обстановкою готелю". Нові люкси Eiffel Tower Suite і Parisian Suite в Four Seasons Hotel George V в Парижі – справа його рук.
 

Вид з вікна Eiffel Tower Suite в готелі Four Seasons Hotel George V в Парижі

З назв с'ютів легко здогадатися, що ж чекає гостей. З Eiffel Tower Suite чудово видніється Ейфелева вежа і купол Будинку Інвалідів. Особливість с'юта – можливість відпочити у затишку та комфорті, спостерігаючи з вікна головні визначні пам'ятки французької столиці. Інтер'єр люкса оформлений в ненав'язливих пастельних відтінках, а доповнюють його фактурні килими, об'ємні подушки, латунна гравюра Valérie Boy. Цей люкс – елегантний, зручний і красивий, а вид за вікном може стати повноцінною причиною для відвідування Парижа.

Eiffel Tower Suite
Eiffel Tower Suite
Eiffel Tower Suite
Eiffel Tower Suite

Коли Eiffel Tower Suite надихає на прогулянки, Parisian Suite змушує замислитися про красу життя і надихнутися моментом. Вікна люкса показують Мармуровий внутрішній двір готелю. Оформлений с'ют у світлих тонах з вкрапленнями елементів чорного і коричневого кольорів. Parisian Suite сприймається серйозніше. В люксі є кабінет з бібліотекою, їдальня з каміном і кухня. Цей люкс хочеться "обжити", а меблі в стилі ампір цьому тільки сприяють. На стінах тут висять твори таких сучасних художників, як Рене Галассі та Ізабель Жироль.

Parisian Suite
Parisian Suite
Parisian Suite

Париж · готель ·

Ще в розділі Lifestyle

Популярне