Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Якою є книжка Йоргоса Лантімоса і Gucci

19 листопада 2019

Режисер, каннський лауреат і номінант на премію "Оскар", Йоргос Лантімос створив арт-бук Ωoтokia (Oviparity) для італійського модного Дому Gucci. Щоб зняти історію про круїзну колекцію Gucci, Йоргос вирушив до Риму – зйомка проходила на старовинній віллі Albani.

Віллу спроектував у середині XVIII століття архітектор Карло Марчіонні. На її території розміщена колекція давньогрецького і римського мистецтва, і свого часу проходили філософські дискусії, концерти, танці і комедія дель арте. Герої зйомки Йоргоса Лантімоса – літні чоловіки і жінки, чия пудрова біла шкіра імітує блідість мармуру. Вони зображують статуї та спілкуються з молодими людьми, вбраними в яскраві образи Gucci.

 

Часто ці молоді і літні персонажі ніжно обіймають або торкаються одне одного, так закликають глядача задуматися про зв'язок між вічним – тобто скульптурними статуями, і їхнім тимчасовим, живим образом – людством.

Книжка Oviparity з'явиться у продажі в листопаді. Її можна буде придбати в Gucci Garden у Флоренції і Gucci Wooster у Нью-Йорку.

Gucci · книги ·

Ще в розділі BOOKS

Популярне