
Українською вийшов новий роман авторки "Нормальних людей" Саллі Руні
«Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?» – новий гучний роман зірки світової літератури Саллі Руні, авторки роману «Нормальні люди». Тепер нову книжку ірландської письменниці можна прочитати українською. Роман вийшов у львівському «Видавництві Старого Лева» – це перше паперове видання, яке вдалося випустити після початку повномасштабного вторгнення.

Еліс, талановита письменниця, зустрічає Фелікса, який працює на складі, і запрошує його полетіти з нею до Рима. У Дубліні її найкраща подруга Ейлін, працівниця літературного журналу, розійшлася зі своїм хлопцем і починає фліртувати із Саймоном, якого знає з дитинства. Еліс, Фелікс, Ейлін та Саймон — молоді та пристрасні, однак життя минає. Вони прагнуть одне одного, кохаються, бентежаться через секс, розмовляють про дружбу та світ, у якому живуть. Невже вони й справді перебувають в останній освітленій кімнаті, доки не впала темрява? І чи знайдуть спосіб повірити у прекрасний світ?

Це третій роман 31-річної Саллі Руні. Її найвідоміший роман «Нормальні люди» (2018) – щемна та відверта історія про двох студентів Маріанну й Коннелла, які закохані одне в одного, але бути разом їм заважають характери, упередження, соціум – перекладений на більше ніж 50 мов і став справжнім гітом. Саллі Руні називать Селінджером для міленіалів, а її прихильники – серед них Барак Обама та Тейлор Свіфт – цінують Руні за відвертість, сучасність і нагальність тем, які вона порушує, та живу мову, за якою відчувається величезний літературний талант.
Щодо нової книжки, то «Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?» вийшла у 2021 році й відразу ж стала бестселером The New York Times та здобула перемогу в номінації «Художня проза» серед найкращих видань 2021 року за версією користувачів книжкового порталу Goodreads. На українську книгу переклала Ганна Яновська.
Ще в розділі BOOKS
Популярне

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

10 документальних фільмів про історію та культуру України

«Я маю танцювати про це»: дівчина, що втратила батька в Ірпені, присвячує йому свій виступ на міжнародних змаганнях

The Rasmus переспівали пісню Stefania українського гурту Kalush Orchestra

10 фільмів про Другу світову війну, які висвітлюють події з різних сторін

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush orchestra на «Євробаченні – 2022»

Портрет нації: мами-українки на світлинах початку ХХ століття

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Історія червоної сукні Valentino

Етель Ліліан Войнич – авторка найдосконалішого перекладу «Заповіту» Шевченка

Портрет нації: як жили на Закарпатті 100 років тому
Не слідуйте за модою
- відчувайте її
Дякуємо!
На вказану вами адресу було відправлено листа.
Підтвердіть, будь ласка, свою підписку.