Стівен Майзел зняв обкладинки для шедеврів світової літератури

17 серпня 2018

Іспанський модний Будинок Loewe взявся за літературу і випустив класичні твори «Дон Кіхот», «Пані Боварі» та інші, але разом зі знаменитим фотографом Стівеном Майзелем оновив обкладинки.

«Не потрібно втікати від класики. Достатньо поміняти обкладинку, і ви знову зробите її актуальною, – розповідає Джонатан Андерсон. – Для мене це рівно те, про що взагалі бренд Loewe – про те, як зробити класику релевантною для сучасних поколінь».

Історія Loewe з перевиданням книг почалася ще з показу осінньо-зимової колекції, де кожному гостеві як подарунок вручили по 600-сторінковому тому «Дон Кіхота» Сервантеса мовою оригіналу. На обкладинці книги було фото Стівена Майзела, який регулярно знімає рекламні кампанії для бренду Джонатана Андерсона. Пізніше в кампанії наступного сезону з книгами були моделі, які читають цей самий роман.

Збірку Loewe і Стівена Майзела склали 6 творів: «Дон Кіхот» Сервантеса, «Грозовий перевал» Емілі Бронте, «Портрет Доріана Грея» Оскара Вайльда, «Граф Дракула» Брема Стокера, «Серце пітьми» Джозефа Конрада і «Пані Боварі» Густава Флобера. Шість книг продаються цілим комплектом, на обкладинці кожної – відповідна тематиці твору фотографія Майзела. Всі фотографії архівні та свого часу були зняті для Vogue. Купити зібрання творів можна на сайті Loewe або у флагманському магазині бренду за 395 фунтів.

 

Loewe · книги ·

Ще в розділі Книги

Популярне