VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Що потрібно знати про новий роман Саллі Руні, авторки «Нормальних людей»

13 січня 2021

Саллі Руні — сенсація світової літератури й авторка книги «Нормальні люди», що наробила багато галасу і за якою зняли однойменний серіал Hulu, — випускає новий роман. Третя книга 29-річної письменниці з Ірландії матиме назву Beautiful World, Where Are You і вийде 7 вересня. Там буде все, за що ми так любимо Руні: історія про темпераментних і закоханих міленіалів, які полюбляють з’ясовувати стосунки через електронні листи.

Саллі Руні, фото © Jonny Davies, Vogue.co.uk

За словами представників видавництва Faber, у центрі сюжету будуть найкращі подруги Еліс і Ейлін. Їм по 30 років, і вони перебувають у «різних місцях за дуже різними траєкторіями». Стосунки підтримують через розлогі імейли про «мистецтво, дружбу, світ навколо них і складні любовні зв’язки, що розгортаються в їхньому власному житті». Питання в тому, чи зможе їхній зв’язок пережити повторну особисту зустріч?..

«Нормальні люди»

«Новий роман Саллі Руні — це книга про дружбу й секс, мистецтво й віру, владу й любов, — каже видавець Алекс Боулер. — Він знову занурює вас у внутрішній світ персонажів з блискучим розумом і стражденними серцями. Книга сяє розумом, співчуттям і, так, красою». Роману пророкують великий успіх. Тільки в США дві перші книги Руні розійшлися тиражем у мільйон копій. Українською мовою роман «Нормальні люди» восени минулого року випустило «Видавництво Старого Лева».

Також для шанувальників серіалу «Нормальні люди», який, без сумнівів, може очолити рейтинг найчуттєвіших серіалів 2020 року, є гарні новини. Цього року BBC випустять адаптацію дебютного роману Руні «Бесіди з друзями». У ньому розповідається про стосунки пари бісексуальних студентів Дублінського університету із чарівною зрілою подружньою парою. Ленні Абрагамсон, режисер оскароносного фільму «Кімната» і автор серіалу «Нормальні люди», також візьметься за екранізацію роману письменниці, твори якої припали йому до душі.

книги ·

Ще в розділі Книги

Популярне