RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Уривок з книги «Жіноча компанія»: Крісті Тарлінгтон — про мрії й здоров’я.

19 квітня 2020

У квітні у видавництві ArtHuss виходить книга «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємиць». Це книга-натхнення: у ній 100 жінок, відомих і не дуже, діляться досвідом побудови власного бізнесу й проблемами, з якими вони стикнулися. Одна з героїнь книги, модель Крісті Тарлінгтон, відверто розповідає про те, як смерть батька від раку легенів мотивувала її на запуск власної благодійної організації. Vogue.ua публікує уривок з книги.

«Світ завжди потребує тих, хто наснажує інших, а не лише надихається сам».

Крісті Тарлінґтон-Бернс

Активістка, модель, Нью-Йорк, штат Нью-Йорк

Крісті Тарлінгтон

Ким ви мріяли стати в дитинстві?

Я розпочала кар’єру моделі у вельми юному віці, тож не мала багато часу на мрії, але точно знала, що хочу подорожувати. Також розглядала такі можливі варіанти: архітекторка, письменниця або пілотка.

Яку найкращу ділову пораду ви отримали на початку бізнес-шляху?

На самому початку мені дали чудову пораду — приділяти час подорожам, коли працюю в іншій країні чи в іншому місті, і завжди для цього шукати за кордоном друзів моїх друзів або родини — адже від них можна краще і більше всього дізнатися про тутешні місця й надалі активно спілкуватися.

Що для вас означає успіх?

Для мене успіх — почуватися цілеспрямованою, самобутньою та корисною для інших.

Чиї слова надихають і мотивують вас бути собою й робити улюблену справу?

«Найкращий спосіб знайти себе — це розчинитися в служінні іншим», — Ґанді.

Чим ви пожертвували на початку або жертвуєте під час торування бізнес-шляху?

Багато років тому я практично зреклася стосунків із моїм чоловіком — іще до того, як ми одружилися, коли я тільки робила свої перші бізнес-кроки. Я зрозуміла, що родина має бути на першому місці, і коли заснувала організацію Every Mother Counts, поклялася, що не дозволю їй поглинути моє життя.

Коли ви вперше дізналися про галузь, у якій нині працюєте? Як відчули покликання?

Я почала виступати на підтримку здоров’я та здорового способу життя після смерті мого тата в 1997 році від раку легень. Я побачила, що розповідаючи про його тютюнозалежність і свою дочасну втрату батька не тільки гою рани власної душі, але й допомагаю іншим зробити кроки в напрямі покращення здоров’я — і власного, і своїх близьких. Я почала виступати на підтримку глобальної охорони материнства в день, коли стала мамою. У 2003 році на світ з’явилася моя донечка Грейс, у мене були післяпологові ускладнення, а після одужання я дізналася, що кожного року вмирають, даруючи життя, сотні тисяч дівчат і жінок. Це був шок, особливо тому, що я пережила все те, про що всім добре відомо, але сприймається як статистичний показник. Я заснувала Every Mother Counts як кампанію для забезпечення своєчасної й належної охорони материнства, доступної кожній матері.

Назвіть ваше найбільше досягнення (або щось, чим ви найбільше пишаєтеся) у бізнес-діяльності.

Пишаюся, що той важкий досвід наблизив мене до багатьох дівчат і жінок, і що наша місія надихає інших працювати разом і впливати на життя не знайомих їм людей.

Чого світ потребує більшою мірою?

Світ завжди потребує тих, хто наснажує інших, а не лише надихається сам.

книги ·

Ще в розділі Книги

Популярне