Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Inside Vogue: закрита зустріч з Александрою Шульман

28 травня 2019

27 травня в кондитерській-бібліотеці Sweet book у готелі Riviera House відбулася зустріч з Александрою Шульман, колишнім головним редактором британського Vogue.
 

Світлана Бевза, Філіп Власов і Александра Шульман

У Києві Александра Шульман представила книжку «Inside Vogue» – щоденник головного редактора, в якому описала свій останній рік у цьому статусі. Шульман керувала виданням 25 років і покинула його 2017 року. Її книжка не лише про робочі будні: бюджети і перемовини з моделями і фотографами; нескінченні скасування і затвердження зйомок; таємні cover-фотосесії Кейт Міддлтон і дружбу з Вікторією Бекхем – але і про звичайне життя за межами редакції. Шульман відверто розповідає про свої домашні клопоти і побутові проблеми – такі, як, наприклад, поломка бойлера. У Sweet Book вона прочитала уривок з книжки, присвячений підготовці гала-вечері на честь 100-річчя британського Vogue, і відповіла на запитання присутніх.

Александра Шульман

Александра Шульман і Тетяна Соловей

Закрита презентація Inside Vogue стала чудовим стартом роботи літньої тераси Sweet Book, на якій потім пройшла автограф-сесія Александри Шульман. Всі гості отримали свій екземпляр книжки з підписом і побажаннями від автора. Завершився вечір неформальним спілкуванням, під час якого гості ділилися враженнями, смакували коктейлі Martini Fiero & Tonic і меню від шеф-кухаря готелів Riviera House і Fairmont Grand Hotel Kyiv, Михайла Симагіна.
 

Єлизавета Юрушева
Юлія Пелипас
Світлана Бевза
Філіп Власов
Олена Пащенко
Ельвіра Гасанова
Наталія Бондарчук
Веня Брикалін
Оксана Пустовіт
Олена Рева
Тетяна Туча
Єлизавета Юрушева
Світлана Бевза
Олексій Прищепа
Тетяна Соловей
Тетяна Митус
Юлія Поліщук
Олена Чернова
Анна Василенко
Артем Климчук
Михайло Симагін
Ельвіра Гасанова
Олексій Прищепа
Оксана Пустовіт
Маруся Коваль і Веня Брикалін
Ірина Володько
Олена Пономаренко
Веня Брикалін
Александра Шульман і Філіп Власов
Юлія Пелипас
Александра Шульман

Ще в розділі Книги

Популярне