VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Rizzoli виходить фотокнига, присвячена Каліфорнії

17 січня 2021

Нова книга від фотографа Фредеріка Аранди і письменниці Крістін Суппес представляє елегантність Каліфорнії, яка зараз є світовим лідером різноманітності, розвитку і краси.

California Elegance: Portraits From the Final Frontier — фотокнига від двох героїв світу моди. Аранда успішно закохує у свої зйомки читачів глянцю і любителів розкоші, а Суппес пристрасно вивчає моду — зверніть увагу на її книгу Electric Fashion, в якій письменниця досліджує 30 років високої моди. Все це красиво до мурашок, а за візуальну частину теж відповідав Фредерік Аранда.

Поєднання двох талантів призвело до видання чарівної книги, яка представляє красу Каліфорнії: Кремнієва долина, гламурний Голівуд, ліси секвої, озеро Тахо в поєднанні з портретами Кірстен Данст, вченого NASA, губернатора Гевіна Ньюсома та багатьох інших. У книзі представлена ​​краса відмінностей, які об'єднують. Світовий вихід книги заплановано на 23 лютого.

книги ·

Ще в розділі Книги

Популярне