Душа в тонусі: 5 книг про красу і здоров'я від знаменитостей

06 жовтня 2018

Що таке старість, чому неможливо схуднути без любові до себе, і що спільного у духовного і фізичного здоров'я? Модне поняття велнес (wellness) стало ключовим у новій книзі супермоделі Жизель Бюндхен. Vogue UA зробив добірку книг про здоров'я і красу, що написали відомі жінки.

«Уроки: мій шлях до свідомого життя», Жизель Бюндхен

Супермодель і екс-ангел Victoria's Secret випустила свою першу книгу. На її сторінках можна впізнати в Жизель Бюндхен дівчину, яка народилася в маленькому бразильському містечку, жінку, що добилася успіху і пройшла через серйозні життєві негаразди, а також матір і дружину, яка дуже любить своїх дітей і рада готувати святкові обіди для всієї родини. Топ-модель розповідає про своє ставлення до життя і ділиться порадами, як проходити крізь труднощі усвідомлено і без шкоди для здоров'я.

«Книга про тіло», Камерон Діаз і Сандра Барк

Бестселер New York Times, написаний в тандемі голлівудської красуні Камерон Діаз і успішної письменниці Сандри Барк. Книга адресована жінкам з метою допомогти зрозуміти і полюбити своє тіло. Відома актриса пише про те, як сама почала прислухатися до свого організму і заново полюбила себе такою, якою є. Головна ідея книги – позитивні зміни починаються з прийняття і любові до себе.

«Їжа, здоров'я і щастя», Опра Вінфрі

Небанальна кулінарна книга з рецептами смачної здорової їжі, порадами, як стати щасливішим і великою кількістю мотиваційних слів від однієї з найвпливовіших жінок світу. Одна з порад Опри Вінфрі: «Живи на повну!». Саме її легко помітити протягом всієї книги, тому що відома американка звикла не здаватися, а завжди рухатися вперед. Бонусом є рецепт ідеальної фігури, адже Опра Вінфрі схудла більше, ніж на 20 кілограм.

«Вдосконалюй себе», Міранда Керр

Друга книга від моделі і ангела Victoria's Secret, Міранди Керр. У своїй першій роботі «Цінуй себе» австралійська модель поділилася історією свого життя, а свою наступну книгу присвятила практичним порадам, як зробити життя якіснішим. Міранда Керр впевнена, що успіхи в кар'єрі та особистому житті безпосередньо пов'язані з тим, який спосіб життя ти вибираєш. Топ-модель радить приділяти більше часу своєму ментальному здоров'ю, а також перебувати в постійному розвитку своїх особистісних якостей. У книзі можна також довідатися, що супермодель робить для підтримки свого тіла в гарній фізичній формі і чому важливо медитувати і висипатися.

«Жити і захоплювати», Сінді Кроуфорд

Сінді Кроуфорд пише про своє ставлення до старості, проводись цікаву паралель між собою в юності і жінкою, якою вона поступово стає. Крім цікавих зауважень щодо свого життя, супермодель так само ділиться фотографіями, які вона особисто відбирала для публікації в книзі. Як не боятися старості, що таке краса і в чому сенс життя – просто і з легкою іронією на ці запитання відповідає успішна Сінді Кроуфорд, яка точно знає, як жити і як захоплювати.

знаменитости · книги · Миранда Керр · Камерон Диаз ·

Ще в розділі Книги

Популярне