RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У музеї Вікторії й Альберта відкривається виставка про «Алісу в країні див»

10 березня 2020

Alice: Curiouser and Curiouser («Аліса: все дивніше й дивніше») — 27 червня в музеї Вікторії й Альберта відкривається виставка, присвячена найдивовижнішому тексту у світовій літературі, «Алісі в країні див» Льюїса Керолла.

Балет «Аліса в країні див» Крістофера Вілдона

Відтоді як роман Льюїса Керролла був опублікований у 1865 році, «Пригоди Аліси в країні див» полонили покоління. Тепер, через 155 років після виходу книги — і після зоряної екранізації Тіма Бартона, яку ми всі любимо, — у Лондоні, у Музеї Вікторії й Альберта відбудеться «захоплива й театральна» виставка, яка досліджує еволюцію «Аліси...» від дитячої книги до глобального феномену.

Ілюстрації Ральфа Стедмена для «Аліси в країні див»

Alice: Curiouser and Curiouser розповість про те, як історія про маленьку дівчинку, яка відкриває фантастичний світ після того, як падає в кролячу нору, еволюціонувала за межами літератури, надихаючи твори мистецтва, балети, пісні, фільми й моду. В експозицію увійдуть понад 300 предметів: роботи Сальвадора Далі («Божевільне чаювання», 1969), оригінальні ілюстрації з «Пригод Аліси в країні див» 1866 року, ескізи Волта Діснея для мультфільму 1951 року, роботи художниці Доротеї Таннінг і багато іншого. На виставці також розглянуть вплив Аліси і її фірмової синьої сукні на моду субкультури в Японії, а також виставу Крістофера Вілдона для Королівського балету Лондону (2011) з винахідливими костюмами Боба Кроулі.

Робота Сальвадора Далі

«„Аліса... “ закликає всіх нас ставити запитання, вчитися, досліджувати й мріяти, — каже Кейт Бейлі, кураторка виставки. — З’ясувати, чому вона — нескінченне джерело натхнення для найкреативніших умів світу, було неймовірно цікавою пригодою для нас».

Виставка Alice: Curiouser and Curiouser триватиме з 27 червня 2020 по 10 січня 2021 в музеї Вікторії й Альберта, Лондон

выставка ·

Ще в розділі Кіно

Популярне