У Києві минув Fashion Film Festival

21 травня 2018

19 травня на кіностудії FILM.UA відбувся перший фестиваль Fashion Film Festival Kyiv, організований FILM.UA Group і Ukrainian Fashion Week. В рамках фестивалю показали найкращі українські та іноземні фільми про моду – Berlin Fashion Film Festival 2017 і ретроспективу українських фільмів про моду за версією конкурсу Fashion Move On 2016.

Головною подією фестивалю стала церемонія нагородження переможців програми Fashion Film Festival Kyiv 2018. Всього для участі в конкурсі було подано 71 роботу, серед яких журі обрали 14 фіналістів. Головні призи отримали Ярема Малащук, Роман Хімей за фільм FROLOV SPRING 2018, Chereshnya за фільм Persona (для бренду Przhonskaya), а статус Best fashion film і Гран-прі 50 000 гривень отримав режисер Jordan Blady за стрічку Grisha's Guide (також переможцю вручили приз від генерального партнера фестивалю – інтернет-супермаркету ROZETKA.ua).

Ярема Малащук, Ольга Жижко, Роман Хімей, Іван Фролов
Джордан Блейді, Ксенія і Антон Шнайдери
Дизайнер Олена Пржонська, переможець в категорії Best fashion story

«Ми в FILM.UA Group дуже раді, що тепер в нашій "лінії сфер діяльності" є імода, завдяки нашим партнерам – Ukrainian Fashion Week. Колаборація дуже правильна. Кіно і мода – одні з найбільш візуально привабливих індустрій, і саме вони є тими маркерами, які допомагають формувати імідж країни і експортувати його за кордон", – розповідає Ірина Костюк, продюсер FILM.UA Group, співзасновник Fashion Film Festival Kyiv.

Ірина Костюк та Ірина Данилевська

Також в рамках Fashion Film Festival Kyiv в Україні відбулася прем'єра повнометражного документального фільму We Margiela. Фестиваль відвідали Лілія Пустовіт, Артем Климчук, Наташа Каменська, Тетяна Рубан, Олена Лавренюк, Олег Тістол.

Наталія Каменська
Тетяна Рубан
Ксенія Шнайдер
Владимир Нечипорук
Иван Фролов
Артем Климчук
Ярема Малащук и Юрий Амосов
Павел Орлов
Елена Пржонская и Алекс Форст
Лилия Пустовит
Ирина Данилевская
Елена Добрынская
Иван Фролов
Соня Плакидюк

Ще в розділі Кіно

Популярне