VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Вес Андерсон зніме свій десятий фільм у Франції

15 серпня 2018

Після успіху останнього анімаційного фільму «Острів собак» Вес Андерсон готується до роботи над десятою повнометражною картиною.

Кадр з мультфільму "Острів собак"

Американський режисер, який славиться своїми стилем, естетикою і безпосереднім поглядом на світ, вибрав Ангулем – столицю регіону Шарант на південному заході Франції, для зйомок свого нового фільму. Очікують, що чотиримісячне виробництво стартує в лютому 2019 року. Подробиць про сюжет і акторський склад поки немає, але у Андерсона часто співвідносяться місця і події. Наприклад, «Сімейка Тененбаум» знята в Нью-Йорку, «Поїзд на Дарджилінг» – в Індії. Відомо, що події нового фільму відбуваються відразу після Другої світової війни в Західній Європі.

Рейф Файнс і Вес Андерсон на зйомках фільму "Готель "Гранд Будапешт"

Францію режисер любить. Вес Андерсон прожив у Франції кілька років, але досі не реалізував жодної зі своїх химерних історій в цій країні. Проте, у нього є досвід роботи в Європі: «Острів собак» був випущений в лондонській студії 3 Mills Studios, а більша частина зйомок картини "Готель "Гранд Будапешт" минула в німецькому місті Герліц.

Кинопремьера · кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне