3 фільми з Блейк Лайвлі, про які ніхто не знає

25 серпня 2018

Актриса Блейк Лайвлі, перш за все, асоціюється з серіалом "Пліткарка", який зробив її суперзіркою – але мало хто знає, що дівчина вперше з'явилася в кадрі в 10 років. У день народження Блейк Vogue.ua згадує три не дуже відомих фільми з актрисою, які варто переглянути.

Блейк Лайвлі у фільмі "Вік Адалін"
"Нью-Йорк, я люблю тебе"

В кіноальманасі, присвяченому Нью-Йорку, зіграли найвідоміші американські актори – від Наталі Портман і Шая Лабаф до Бредлі Купера і Орландо Блума. У п'ятій новелі, сюжет якої нагадує молодіжну комедію, з'являється і Блейк Лайвлі. У короткометражці кампанію їй склав актор Антон Єльчин. Режисер новели – Бретт Ретнер.
 

"Місто злодіїв"
 

"Місто злодіїв" – кримінальна драма Бена Аффлека, прем'єра якого минула 2010 року на Венеціанському кінофестивалі. Просто сюжет можна описати двома словами: четверо друзів успішно грабують банки, поки "в їхнє життя не втручається любов". Блейк Лайвлі у фільмі зіграла сестру одного з учасників четвірки грабіжників – матір-одиначку, яка займається проституцією і торгує наркотиками.

"Приватне життя Піппи Лі"
 

"Приватне життя Піппи Лі" – один з найчарівніших фільмів 2000-х. Легка, розумна, зворушлива картина про Піппу Лі – літню жінку, яка переосмислює своє життя, живе, радіє і шукає себе. Головну героїню грає Робін Райт, а ось Блейк Лайвлі виконала її в молодості: за сюжетом, героїня поринає у флешбеки і згадує бурхливу молодість – вечірки, секс і алкоголь. Блейк Лайвлі це амплуа дуже добре вдається.

Ще в розділі Кіно

Популярне