RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Трейлер нового мінісеріалу «Вигадуючи Анну»

23 листопада 2021

Netflix представили тизер довгоочікуваного серіалу «Вигадуючи Анну» — від авторки «Бріджертонів» і «Анатомії Грейс» Шонди Раймс. Серіал розповідає реальну історію Анни Делві — фальшивої спадкоємиці, яка ошукала еліту Нью-Йорка й потрапила за свої махінації до в’язниці. У ролі Анни Делві — актриса Джулія Гарнер (Серіал «Маніяк»).

Справжнє ім’я Делві — Анна Соркіна. На початку 2000-х вона «кинула» еліту Мангеттену на сотні тисяч доларів, удаючи німецьку спадкоємицю, що збирає пожертви до багатомільйонного художнього фонду. Серіал зняли за мотивами великого журналістського розслідування New York Magazine, а головною антагоністкою Делві за сюжетом стає журналістка Вівієн, яка береться за цю справу й намагається дізнатися, хто ж така насправді Анна Делві.

 
«Хто в дідька ця Анна Делві?» — це запитання звучить на початку трейлеру. У кадрі ми бачимо безліч знімків Гарнер у ролі Делві з усіма атрибутами шахрайки: широкою усмішкою, протисонцевими окулярами, гаманцем, повним грошей.

Над серіалом працює потужна команда, тож можна сподіватися неабиякої драми. Шоуранер проєкту — Шонда Раймс, яка стоїть за такими культовими проєктами, як «Анатомія Грейс», «Скандал» і торішній гіт «Бріджертони». На чолі режисерської команди Девід Франкель. У справі розповідання історій про багатих жінок, які «штурмують» Нью-Йорк, Френкель виступає своєрідним експертом. Саме він зняв фільм «Диявол носить Prada», а також кілька сезонів серіалу «Секс і місто» та «Ранкове шоу» з Дженніфер Еністон і Різ Візерпун.

Netflix ·

Ще в розділі Кіно

Популярне