Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«І просто так»: вийшов трейлер документального фільму про знімання серіалу

02 лютого 2022

3 лютого HBO покажуть фінальний епізод серіалу «І просто так»..., який ось уже другий місяць обговорює весь світ. Щоб підтримати цікавість до шоу, творці випустять документальну стрічку про знімання серіалу — вона вийде на HBO також 3 лютого. Фільм побудований на інтерв’ю із Сарою Джессікою Паркер, Крістін Девіс, Синтією Ніксон і залаштункових кадрах.

 «Навіть через 23 роки я схвильована. Налякана і схвильована», — каже просто в камеру Сара Джессіка Паркер, сидячи в таксі. Документальний фільм — доступ у закулісся серіалу: ми бачимо, як актриси жартують і готуються до знімання, як безпосередньо на майданчику сценаристи дописують жарти до сценарію й сміються над власними ідеями. Синтія Ніксон також розповість про те, як це — не тільки зніматися в серіалі, а й режисирувати його. Як відомо, актриса зняла шосту серію «І просто так...» — це стало її режисерським дебютом.

 

Один з розділів документального фільму присвячений костюмам. Разом із Сарою Джессікою Паркер ми пройдемося костюмерним відділом і побачимо сотні розкішних убрань, якими завжди славився серіал. «Це неймовірно, я хочу вдягнути це все», — каже в кадрі Сара Джессіка Паркер. До речі, наш матеріал про найкращі вбрання за всю історію серіалу «Сексі місто» читайте за посиланням.

Ще в розділі CINEMA

Популярне