RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Принц Гаррі і Опра Вінфрі разом знімуть серіал

12 квітня 2019

Принц Гаррі і Опра Вінфрі об'єднують зусилля, щоб створити серіал про психічне здоров'я.
 

Принц Гаррі

Принц Гаррі і Опра Вінфрі виступлять як партнери, співавтори та виконавчі продюсери майбутнього документального шоу про психічне благополуччя. Проект буде присвячений як психічним захворюванням, так і психічному здоров'ю, і заохочуватиме чесні розмови на ці теми і допомагатиме тим, кого стосуються ці питання. «Ми сподіваємося, що цей серіал буде позитивним, інформативним і інклюзивним – в ньому ми представимо історії про безпрецедентний людський дух, що бореться з найтемніших місць, і про можливості для нас краще зрозуміти себе і оточення».

Принц Гаррі сказав, що «неймовірно гордий працювати разом з Опрою над цим життєво важливим серіалом, який вони розробляли разом протягом кількох місяців». Кенсингтонський палац заявив, що серіал буде оснований на виконаній роботі Гаррі, пов'язаній з психічним здоров'ям, завдяки якій він поділився своїм особистим досвідом і захищав тих, хто «страждає мовчки». Гаррі, 34 роки, відстоював проблеми психічного здоров'я з тих пір, як усвідомив, який сильний вплив на нього справила смерть матері. В одному з інтерв'ю він визнав, що іноді це був «повний хаос», і що «він, ймовірно, був дуже близький до повного зриву безліч разів».

Це не перша ініціатива принца Гаррі, пов'язана з психічним здоров'ям. Разом з герцогом і герцогинею Кембриджськими Гаррі допоміг розпочати кампанію Heads Together – проект, спрямований на те, щоб змінити те, як говорять про психічне здоров'я і зібрати кошти для інноваційних служб охорони психічного здоров'я.

Опра Вінфрі на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл

Вінфрі розповіла CBS, що ця ідея виникла з розмови з Гаррі, коли вона запитала його про найважливіші проблеми, що стосуються світу. І він сказав: «Є дві: зміна клімату та психічне здоров'я», – розповіла вона.

«У нас було кілька зустрічей в Лондоні. Я летіла туди з командою, сиділа на сесіях і говорила про напрямки, які ми збираємося розвинути. Ми сподіваємося, що це вплине на зниження стигми і допоможе людям зрозуміти, що вони не самотні», – каже Вінфрі.

сериал · Королевская семья ·

Ще в розділі Кіно

Популярне