Поганий хлопець: 5 фільмів з іменинником Джеймсом Франко

19 квітня 2018

2011-го Джеймс Франко провів церемонію нагородження "Оскар" в образі drag queen, організував музичну групу під назвою Daddy і весь час продовжує жартувати на тему своєї сексуальної орієнтації, підтверджуючи статус "найгіршого хлопця в Голлівуді". На честь 40-річчя актора, режисера, письменника і художника, Vogue UA зібрав фільми, в яких найкраще проявляється його бунтівна натура.

Джеймс Франко
Джеймс Дін

Франко згадує, що курив по дві пачки сигарет в день і не спілкувався зі своїми друзями і дівчиною, поки тривали зйомки – щоб краще вжитися в образ. Його метод спрацював. За гру в байопіку Марка Райделла, Франко отримав Золотий Глобус 2002-го. Актор так описує Діна: "Він жадав любові публіки, але в той же час бунтував проти неї, саме тому його гра була такою наелектризованою", – те ж саме можна сказати і про партію Франко в цьому фільмі.

"Джеймс Дін", 2001
Пало-Альто

Джеймс Франко народився в Пало-Альто, в місцевій школі його знали як хулігана – хлопця не раз заарештовували за розбиті машини, графіті та злодійство дорогих парфумів, які він продавав однокласникам. За іронією долі 2008 року Франко став обличчям аромату Gucci by Gucci. 2010-го видавничий дім Scribner презентував збірку оповідань "Palo Alto" Джеймса Франко, натхненну юнацькими спогадами актора. В однойменному фільмі за мотивами власних оповідань він грає шкільного вчителя, який зав'язує роман з власною ученицею (Емма Робертс).

"Пало-Альто", 2010
 
Плач

"Ви б не хотіли, щоб ваші діти це бачили", – єдиний коментар інспектора американської митниці, який вилучив 520 віддрукованих в Лондоні копій "Плачу" 25-го березня 1957 року. Навіть Керуак описував перше читання головного вірша бітників в Сан-Франциско як "божевільну ніч". Знятий за 14 днів малобюджетний фільм Епштейна отримав позитивні відгуки завдяки грі Джеймса Франко. Чого тільки варта сцена, де актор декламує повну версію "Плачу".

"Плач", 2010
Відв'язні канікули

Режисер фільму – Хармоні Корін, який написав сценарій до культового фільму "Дітки" (1995). "Якщо ви хочете перестати ненавидіти Джеймса Франко за його витівку на "Оскарі" 2011-го, час настав. "Відв'язні канікули" здаються пляжною комедією, але це лише перше враження. Божевільний наркодилер у виконанні Франко вдався просто вибуховим", – повідомляє Rolling Stone.

"Відв'язні канікули", 2012
Королівська кобра

Джеймс Франко виконує роль продюсера гей-порно, який готовий на все, щоб переманити прибуткового молодого актора у ветерана індустрії. У фільмі, відгуки про який варіюються від "жахливо" до "дивно", також зіграли Крістіан Слейтер (відомий за фільмами Ларса фон Трієра) і зірка "Милих ошуканок" Кіген Аллен.

"Королівська кобра", 2017

Ще в розділі Кіно

Популярне