Перший погляд: Рене Зеллвегер в байопіку "Джуді"

20 березня 2018

Актриса Рене Зеллвегер в черговий раз кинулася в експерименти над своєю зовнішністю заради кіно. В новому фільмі "Джуді" Зеллвегер грає зірку Голлівуду Джуді Гарленд - ту саму Дороті зі стрічки "Чарівник країни Оз" 1939 року. На першому кадрі з фільму Рене Зеллвегер, яку весь світ знає як блондинку, постає в образі брюнетки з короткою пишною зачіскою.

Рене Зеллвегер у фільмі "Джуді"

У байопіку "Джуді" мова йде про останні місяці життя Джуді Гарленд, коли актриса приїхала до Лондона з серією концертів, присвячених 30-річчю фільму "Чарівник країни Оз". Продюсери розповідають, що в картині буде багато інтриг і особистих моментів: будуть показані і непрості стосунки зірки з її менеджментом, і сімейна драма, і спілкування з колегами-музикантами і прихильниками.

Джуді Гарланд

За постановку "Джуді" відповідає британський театральний режисер Руперт Гулд. Крім Рене у фільмі знімається Фінн Вітрок - він зіграє чоловіка Гарленд. Автор сценарію - Том Едж, який написав сценарій до серіалу "Корона". Що стосується Зеллвегер, то перевтілення - її улюблене заняття. Наприклад, заради ролі Бріджит Джонс актриса свого часу спочатку набрала, а потім скинула 20 кілограмів - що, правда, не дуже позитивно відбилося на її здоров'ї.

знаменитости ·

Ще в розділі Кіно

Популярне