Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Перший погляд: Емілі Блант к ролі британської аристократки в серіалі «Англійці»

20 серпня 2022

 Емілі Блант, зірка фільму «Тихе місце» та сеіралу "Ретчед", повертається на телебачення цього листопаду з «Англійцями» (The English), шестисерійною драмою, дія якої відбувається на американському заході в кінці 19 століття. Вона грає войовничу британську аристократку зі зброоєю. яка буде мститися...

Сюжет звучить дуже цікаво:  британська аристократка леді Корнелія Локк (Блант) вирушає до новозбудованого містечка Хоксем, штат Вайомінг, щоб помститися людині, яка, на її думку, вбила її сина. Вона вирушає у подорож разом із колишнім розвідником Пауні Віппом (Часке Спенсер), корінним американцем, який є її гідом. Зі свого боку, Віпп має власні глибоко складні стосунки з «англійцями» (термін, який використовується для позначення американських поселенців незалежно від країни їхнього походження), а також план повернення його рідних колонізованих земель у Небрасці. Їхня подорож суворою країною ставить обох у дуже непросте становище.

Серіал нагадує екранізацію «Світила» Елеонор Кеттон 2020 року. Тут є всі ознаки класичного вестерну – невеличкі міста, де один кінь на всіх, героїня з сумними очима, ковбої з хвилюючими голосами, – але режисер Г’юго Блік («Повстання Чорної Землі») навмисно робить серіал більш сучасним та актуальним, наповнюючи його чорним гумором.

"Найкращі вестерни дозволяють нам забути про те, ким ми є і як живемо сьогодні, — розповідає режисер. — Щось у характерних для вестерну величних ландшафтах, міфічних героях, лиходіях та епічній любові може говорити безпосередньо до наших душ. Я вважаю, що найцікавіші вестерни, як правило, присвячені особистій втраті та відновленню справедливості".

Окремий бонус серіалу — чудові старовинні костюми, за які відповідала Фібі Де Гей, дизайнерка, яка створювала гардероб Вілланель у першому сезоні «Вбиваючи Єву».

Фото: Vogue.co.uk, (Photographer: Diego Lopez Calvin/Drama Republic/BBC/Amazon Studios)

Ще в розділі CINEMA

Популярне