Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Netflix назвав дату виходу четвертого сезону серіалу «Дивні дива»

18 лютого 2022

Netflix назвав дату виходу четвертого сезону серіалу «Дивні дива». Прем’єра першої частини епізодів відбудеться в травні 2022 року, а другої — в липні.

Що треба знати про четвертий сезон шоу «Дивні дива»

За словами співавторів серіалу Метта й Росса Дафферів, майбутній четвертий сезон не буде подібний до попередніх. «Сім років тому ми спланували повну сюжетну лінію „Дивних див“, — пояснили брати Даффери. — Ми тоді передбачали, що історія триватиме п’ять сезонів. Вона виявилася занадто великою, щоб розповісти її за чотири, але, як ви невдовзі самі переконаєтеся, ми наближаємося до фіналу».

У відкритому листі, опублікованому в блозі Netflix, автори шоу розповідають, що четвертий сезон серіалу «Дивні дива» буде майже вдвічі тривалішим за будь-який попередній сезон, саме тому його реліз розділили на дві частини. Перша половина серій вийде 27 травня, а інша — 1 липня.

Дэвид Харбор в четвертом сезоне шоу «Очень странные дела»Девід Гарбор у четвертому сезоні шоу «Дивні дива»

«У світі „Дивних див“ є ще багато захопливих історій: нові таємниці, нові пригоди, нові несподівані герої, — сказали творці шоу. — Але ми сподіваємося, що ви залишитеся з нами, коли ми закінчимо цю історію про могутню дівчину, на ім’я Одинадцята, і її хоробрих друзів, про внутрішньо зломленого начальника поліції і люту маму, про маленьке містечко Гокінс та альтернативний вимір».

Згідно з Netflix, 4-й сезон почнеться за шість місяців після «Битви в „Старкорті“» 3-го сезону. Тизери серіалу показують, що шериф Гоппер не мертвий, як могло видатися в останньому епізоді. Насправді він живий і здоровий десь у Радянській Росії.

Четвертий сезон «Дивних див» — останній?

Брати Даффери й Netflixоголосили, що останнім для серіалу стане п’ятий сезон, як і передбачалося від самого початку виробництва шоу. Це й не дивно, зважаючи на величезний період, що минув з часу виходу першого сезону, і зростання популярності кожної з молодих зірок, що беруть участь у проєкті.

«З дев’ятьма сценаріями, обсягом понад 800 сторінок, майже двома роками знімання, тисячами кадрів з візуальними ефектами й тривалістю, що майже вдвічі перевищує тривалість будь-якого попереднього сезону, „Дивні дива 4“ були найскладнішим сезоном, але й найцікавішим. Усі учасники неймовірно пишаються результатами, і нам не терпиться поділитися ними з глядачами», — розповіли брати Даффери.

сериал · Netflix ·

Ще в розділі CINEMA

Популярне